Realizacje

Przykładowe realizacje:

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

W wyniku postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr RZP/PN/152/1/19/20 firma SPEROFI została wybrana do realizacji zamówienia w pakiecie nr 1 i 2. Umowa obejmowała dostawę sześciu serwerów Dell, wydajnej macierzy NetApp, dwóch przełączników SAN firmy Brocade oraz dostawę licencji na oprogramowanie do wirtualizacji VMware i licencje systemu kopii bezpieczeństwa Veeam.

SoftSystem Sp. z o.o.

SPEROFI jako konsorcjant uczestniczyło w realizacji zamówienia na dostawę infrastruktury sieciowej i komunikacyjna CBR dla projektu pn. „Budowa Centrum Badawczo Rozwojowego Medycznych Technologii ICT”. Dostawa obejmowała wysokowydajne przełączniki szkieletowe, przełączniki dostępowe, kontrolery wifi, punkty dostępowe oraz telefony IP.

Zaufali nam:

ARCHON+ Biuro Projektów

Pracownia ARCHON+ Biuro Projektów została założona w 1990r i obecnie ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Aktualnie o jakość dokumentacji technicznych, ciekawą ofertę produktową i sprawną obsługę klienta dba zespół złożony z ponad 100 osób.

Olympus Sp. z o.o.

Firma Olympus z pasją opracowuje inspirowane oczekiwaniami klientów rozwiązania dla branży medycznej, nauk przyrodniczych i urządzeń przemysłowych. Od ponad 100 lat jej starania skupiają się na tym, by czynić życie ludzi zdrowszym, bezpieczniejszym i bardziej spełnionym.

MPWiK Sp. z o.o. w Rzeszowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji powstało w 1934 r. Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie dobrej, zdrowej wody każdego dnia i oczyszczanie ścieków do ostatniej kropli. Świadcząc usługi na najwyższym poziomie współtworzą przyjazne środowisko.

Kontakt

Rozpocznijmy wspólny projekt.
Skontaktuj się z nami.

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności